Linda HamiltonI

Linda Carroll Hamilton

8,1
8 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Hamilton

Oficjalnie potwierdzone.James Cameron chce postawić serię na nogi i jak widać robi to na poważnie.

Marcin5800

Fajnie a widziałeś jak ona wygląda obecnie ?? właśnie tak jakby w ogóle o siebie nie dbała. Może ma taki typ urody, ale wygląda dziś jak typowa babcia. Już Arnie się lepiej trzyma niż ona.

MaXXi

Może w filmie zagra właśnie taką babcię ? Może akcja filmu będzie osadzona w tej wyczekiwanej future war ile lat do przodu ?

Marcin5800

To prawda!widziałam zwiastun.Oprócz niej zagrają aktorzy z poprzednich części.Mchael Biehn znow jako Kyle i Edward Furlon znów jako John.

katrinafw

muszę cię zasmucić,ale zwiastuny które jak na razie można znaleźć w necie to fan-made'y...Edward może i zagra John'a ale ja w to wątpię,nawet jeśli nigdy nie będzie tym samym słodziaczkiem,narkotyki,alkohol etc.

Marcin5800

Nie u Camerona,nie wprowadzaj w bład,on jedynie będzie producentem.

Marcin5800

Co prawda rolę piękności przejmuje w filmie inna aktorka, ale Linda widać zagra babke z bazuką ;D Co to się porobiło z tymi kontynuacjami filmów z lat 80tych i 90tych. Czy nie można było zostawić ich w spokoju. Już mi Aliena obrzydzili całkiem a teraz męczą jeszcze Terminatora. Tak sobie wyobraziłem za 20 lat Avengers Ultimate Dark History a tam Thor z super hiper kijem u nogi zamiast laski puka do szopy a tam Iron Man 80 letni ręka robotyczna, noga też. Obok Antman 1.50m bo się zepsuło coś w kostiumie i taki został. Spider Man koło 60tki jeszcze daje radę co tam dziadki robimy dziś? Ratujemy świat? Spier młody dzisiaj gramy w Fortnite i pijemy. Nagle lup z kosmosu ziomek mega złoczyńca wpada zabije was whaaa whaa. Iron Man patrzy na Thora. Chwila ciszy. No to Ci się domy pomyliły kolego.... :D Normalnie ludzie by to oglądali, kina pełne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones