Ellen DeGeneres

Ellen Lee DeGeneres

8,2
524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen DeGeneres

ekhm...

użytkownik usunięty

właściwie to nie powinno być "Żona" tylko "dziewczyna", "partnerka" czy jak tam się teraz mówi, bo żonę i męża to się raczej ma w małżeństwie, a geje i lesbijki nie mają ślubów, tylko związki... może ktoś to zmieni?


ps. czytałam jej książkę ze wspomineniami - babka ma niezłe poczucie humory :)

Panie wzięły ślub 16 sierpnia 2008. To żona, a nie dziewczyna.
Pozdrawiam haha

użytkownik usunięty
yamushka

haha, ślub jest męsko-damski, damsko damskie są związki. nie ma czegoś takiego jak żona żony. przynajmniej w świetle prawa.

ps. ellen jest bardzo ładna, ale nigdy nie widziałam jej w sukience. czy na ceremonii miała suknię?

Różne są zdania. Jeżeli są po ślubie są żonami obie:)

Ellen nigdy nie nosi sukienek, Na ślubie też jej nie miała.
Często ludzie na polskich portalach piszą, że oo dlaczego na ślubie nie miała sukienki i że udaje faceta nie wiedząc o tym, że ona sukienki nigdy nie nosiła, a komentują i próbują człowieka zbesztać...Ech

użytkownik usunięty
yamushka

nie piszę że udawała faceta. chciałam tylko w2iedzieć czy miała suknie. jest ładna i w basniowej sukni wyglądałaby uroczo. moja jednak kumpela też nigdy sukienek nie nosi ;) i jest kobieca jak nic.

ps. żona sama z siebie żoną być nie może, to tak jakbym powiedziała, że jestem matką a nie urodziła dziecka.

Żoną jest kobieta po ślubie - ślub wzięła więc żoną jest - a że jest żoną swojej żony to cóż... to tylko i wyłącznie jej sprawa :)

użytkownik usunięty
Bismarck

a jeśli wezmę ślub z lalką, to też będę żoną? niewłaściwy tok rozumowania.

A w swietle pawa nikt nie udzieli Ci slubu z lalka, wiec to nie bedzie Twoja zona jesli o ten tok rozumowania chodzi :)

Przeciez one mieszkaja w USA a tam w niektorych stanach sluby pomiedzy osobami tej samej płci są zawierane. Wiec w swietle prawa to zona i zona :)

geeeez... zawsze sie ktoś do tego przyczepia... czy wy ludzie musicie wszystko komentować?! :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones