PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139159}

Ricky Bobby - Demon prędkości

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
5,9 8 947
ocen
5,9 10 1 8947
6,1 7
ocen krytyków
Ricky Bobby Demon prędkości
powrót do forum filmu Ricky Bobby - Demon prędkości

Mialem wczoraj ochote na lekka komedie i trafilem na ten film.
Naprawde kino warte polecenia gdy ktos chce sie odmozdzyc:)
Will Farrell jak zwykle swietny Sacha tez mnie nie zawiodl.
Dalbym 8 gdyby nie fakt ze film byl przewidywalny no i czegos mi brakowalo.....

ocenił(a) film na 10
sub7

tak naprawdę filmy Ferrela nie są lekkimi głupkowatymi komedyjkami, poruszają poważne problemy społeczne tylko że w taki luźny sposób
bo gdyby zrobił film dokumentalny o relacjach w rodzinie zamiast zayebistej komedii jak Talladega albo Stepbrothers to ludzie by nie poszli do kina po prostu, te zarciki w tych filmach wcale nie są prostackie
Zresztą ostatnio zrobił film Everything Must Go(świetny zresztą) dramat ale ludzie marudzili i w koncu strasznie go zyebali ze nudy.
Bo wszyscy narzekają że to głupie prostackie filmy ale jak co do czego to wszyscy walą na nie do kina tylko problem w tym że nie są na tyle inteligentni żeby dostrzec co im się próbuje powiedzieć w tej formie

ocenił(a) film na 10
sub7

Ja tam uwazam ze komedia powinna byc przede wszystkim smieszna. A "Ricky Bobby" jest super smieszny.. W sumie jesli chodzi o tworczosc Ferrela to jestem jej wielkim fanem. Praktycznie wszystkie komedie z jego udzialem uwielbiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones