PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139159}

Ricky Bobby - Demon prędkości

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
5,9 8 947
ocen
5,9 10 1 8947
6,1 7
ocen krytyków
Ricky Bobby Demon prędkości
powrót do forum filmu Ricky Bobby - Demon prędkości

Humor typowy dla Will'a Ferrella i Cohena, czyli nietypowy dla większości, która nie widzi nic śmiesznego tym filmie, który stoi troszkę na granicy absurdu. Serdecznie polecam tym, którzy nie widzieli, a tym którzy widzieli, sugeruję przywołać sobie w pamięci kilka scen:
1. Wraca do domu po 3 godzinach a żona zdecydowała się wyjść za innego ;)
2. "Trzymam ją w toalecie i karmię starą pizzą"
3. Dialogi z ojcem
4. Samą postać ojca i scenę z biletami :)

"Gdy nie jesteś pierwszy, jesteś ostatni", czy jakoś tak ;)

ocenił(a) film na 9
Symiel

wstrząsaj i kąsaj najlepsze no i jak ojciec rickyego mowil ze kilo koksu przyczepił do podwozia auta i jeszcze uwazaj jestem na haju po coca coli :D

ocenił(a) film na 7
aterazione

Film tak na 7-ke. Ale dialogi miażdzą w tym filmie. Najgłupsze jakie kiedykolwiek słyszałem w filmach:D

Symiel

"Humor typowy dla Will'a Ferrella i Cohena"
Humor jest dość specyficzny i rozumiem dlaczego wielu osobom ten film może się nie podobać. Ale jak dla mnie film jest świetny :D
Uwielbiam teksty:
"Jestem twardy jak diament podczas burzy śnieżnej"
i
"Czas aby matador zatańczył ze ślepym szewcem"
xD

ocenił(a) film na 9
Sikorex

dla mnie ten film to arcydzieło :D dzieki Rickiemu poznalem Willa Farrela i jestem jego wielki fanem :D
pamietajcie " Kto nie jest pierwszy, jest ostatni"

ocenił(a) film na 10
Symiel

Dobre bylo jak sobie wbil nóż w nogę albo jak myślał ze sie pali.... No nie moge...

Symiel

Może być. Ma fajne momenty, chyba najbardziej podobał mi się ojciec :). Chciałabym (czasem!) być takim człowiekiem jak on :). "A teraz dokąd? - To nie ma znaczenia " :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones