PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031941}

Gad

Reptile
6,7 27 143
oceny
6,7 10 1 27143
6,8 17
ocen krytyków
Gad
powrót do forum filmu Gad

W porównaniu do tego całego chłamu, jaki nam się serwuje, to jest naprawdę dobry kryminał.

ocenił(a) film na 7
Strykasia

zgadza się

ocenił(a) film na 8
Strykasia

Dzięki Benicio który zagrał 11/10

Strykasia

Jak dla mnie - słaby. Z dwóch powodów.
Po pierwsze: nie widzę powodów do zachwytu. Obejrzałem zachęcony opiniami, film fajny, ale bez szału. Długi, rozwleczony, ratuje go ostatnie 15 minut. Ot, niczym piątkowe kino na Polsacie.

Po drugie: słaba fabuła. Dużo wątków i scen zupełnie niepotrzebnych. Znaleziono włosy z peruki i... i temat tego dowodu potem w ogóle nie istniał. Hę? Tom nosi kolczyk, ciągle go pokazują, nawet wprowadzono scenę gdy go zdejmuje - uuuu, to pewnie jest jakiś symbol! Guzik, zerowe znaczenie! I tak połowę filmu. Fabuła grubymi nićmi szyta - tak, na pewno będąc u kumpla na imprezie łazi się po jego domu i grzebie w jego piwnicy. Główny podejrzany to oczywiście facet który wygląda jakby był na prochach, dzikie spojrzenie i długie poklejone włosy w nieładzie, od razu wiadomo że winny. A scena z przekazaniem pendrive, boszzzzzz.... Scena z eskortującym policjantem - o, to się będzie działo! Ta, porzućcie nadzieje!

Czy naszym "gadem" był nasz bohaterski policjant, czy jego kumpel, czy Justin, w zasadzie nie wiadomo. Każda z opcji łatwo może być zanegowana a przy odrobinie fantazji każda potwierdzona.

A jaki morał z całej historii? Ano żaden, tu kogoś zabili, tu sobie pograli w karty, szukali samochodu i znaleźli, napisy końcowe.

Wiele hałasu o nic.

ocenił(a) film na 6
Strykasia

Całkiem dobry film . Na końcu trochę naciągany dlatego że detektyw zrobił by inaczej niż on (nie ufałby już nikomu )

użytkownik usunięty
Strykasia

Nie wiem,jaki chlam masz na mysli. Jezeli ogladasz tylko to co ci sie serwuje,to wspolczuje. Swietnych filmow jest MNOSTWO,trzeba tylko umiec ich POSZUKAC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones